Bakü Medical Plaza Tüp Bebek Merkezi

Azerbaycan Bakü Medikal Plaza Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, tüp bebek ve infertilite tedavileri üzerinde uzmanlaşmış profesyonel bir merkezdir. Biz ‘’Çocuksuz ev kalmasın, birlikte güçlüyüz’’ sloganı ile yola çıktık, uzman kadromuz, bilimsel ve geliştirilmiş altyapımızla etik kurallar çerçevesinde, modern infertilite tedavilerine dair her türlü hizmeti siz hastalarımıza sunuyoruz.

Azerbaycan Bakü’de Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi’mizi 2011 yılında Op. Dr. M. Celalettin Örnek önderliğinde kurduk. Bilgi ve deneyimle hazırlanmış altyapı, teknik donanım ve ekipmanla, en modern tedavi tekniklerinin uygulandığı merkezimizi, konusunda her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarladık. (Donasyon, cinsiyet seçimi, vb.)

Hizmetlerimizi sürekli olarak hastalarımızın gereksinimlerine göre uyarlamayı hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz. Önceliğimizi özellikle çocuk sahibi olamayan çiftlerin tedavisine  odaklamış olsak da, tüm gebelik ve kadın hastalıkları, doğum ve endoskopik cerrahi alanlarında karşılaşılabilecek problemlere de çözüm getiriyoruz.

Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz!

Başarı Hikayelerimiz

Cellalettin Hocam ne diyecegimi inan bilmiyorum, yaklasik 15 senedir cocuk hasretiyle yanip kavruluyorduk 15 yillik evli….

Hasan Bey Selamin Aleykum Urfa Siverekten Sehmuz ben sukurler olsun bugun pasamiz oglumuz dogdu

Selam adım Gülçin A. 37 yaşımdayım. Bir çogu gibi benimde çocuğum yoktu ve herşeyden çok olmasını istiyordum.

13 Yillik bebek ozlemi, defalarca tüp bebek denemeleri sona erdi. Sanki Ruya gibi Anne oldum! Önce Allaha sonra size teşekür ederim.

Tüp Bebek Tedavisine Başvur

Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere özel uygulanan tedavi yöntemlerimiz ile başarılı sonuçlar elde ediyoruz