Tüp bebek tedavisi ile ilgili sıkça sorulan sorular yazmalı

Çiftlerden herhangi birinin bir başkasıyla nikahı olmadığı taktirde Baküde tüp bebek işlemi yaptırmanız için resmi nikah şartı aranmamaktadır.
Tedavi planlamanızı doktorumuzla oluşturduktan sonra tedavinizin belli bölümünü bulunduğunuz yerden yürütmemiz mümkündür. Bu şekilde uzun süre işinizden vb izin almanız gerekmeyecektir.,
Doktorumuzla görüşmeniz sonrası tedaviye karar verdiğiniz taktirde yaptırmanız gerekli olan testler size doktorumuz tarafından bildirilecektir.
Bakü dışından gelen hastalarımıza ilgili konularda deneyimli arkadaşlarımız yardımcı olacaktır. İhtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda en uygun seçenekler size sunulacaktır.
Donasyon tedavisi için başvuruda bulunan hastalarımıza konusunda deneyimli olan donör koordinatörlerimiz yardımcı olacaktır. Hasta güvenliği ve gizliliğinin sağlanabilmesi için seçim sürecinizde kodlu olarak seçim yapılmakta ve iletişiminiz koordinatör üzerinden sağlanmaktadır.
Yumurta veya spermini alacağınız donörün fiziksel özelliklerini ne kadar çok kendinize uygun olarak seçerseniz doğacak olan çocuğun dış görünümü de size o ölçüde benzeyecektir.
Tüp bebek laboratuarında aynı gün birden fazla hastanın işlemi olabilir. Herhangi bir karışıklığın yaşanmaması için aynı anda iki farklı hastanın işlemi aynı ortamda yapılmaz. Ve barkodlama sistemiyle örnek